Dovětek

30. října 2014 v 20:28 | Dee |  Panenka - kapitolová HP

Původně jsem vůbec neměla v plánu prozrazovat cokoliv dalšího, chtěla jsem nechat konec otevřený vaší fantazii. Jelikož se ale tolik lidí hlásilo o zakončení, tady ho máte. Není to nic víc než pár vět na závěr, odhalující o něco málo závoj tajemství :) Chtěla bych zároveň moc poděkovat za vaši nesmírnou podporu v průběhu psaní, stejně tak za vaši trpělivost - i když mi to občas trvalo... Zvláště bych chtěla poděkovat dvěma lidem - jsem si jistá, že vědí, o kom mluvím :) Díky za vaši podporu a názory, mám vás moc ráda!
-Dee
Zahradou plou rozkvetlých růží se nesly první tóny svatebního pochodu. Do uličky mezi hosty vykročila Hermiona v bílých šatech a zavěšená do svého otce kráčela hrdě k oltáři, u kterého na ni čekal její nastávající a hleděl jí vstříc.
Draco stál nehnutě u oltáře a sledoval svou nastávající, jak k němu míří uličkou. Všude kolem postávali jejich přátelé - Harry a Lenka ruku v ruce, vyšlo najevo že se spolu scházeli už od začátku Harryho sedmého ročníku v Bradavicích. Vzali se už před dobrými třemi měsícemi a usměvavé Lence se pod volnými, modrými šaty začínalo zakulacovat bříško. Vedle nich Ron, s paží obtočenou kolem ramen Susan Bonesové. Klidná Mrzimorka si získala jeho srdce, když mu pomáhala smířit se s Hermioniným odmítnutím. Ginny stála vedle nich osamocená. Už se sice přenesla přes Harryho odmítnutí, ale přesto zůstávala stále sama. V pozadí mohl vidět dokonce i Vincenta Crabbea s Gregorym Goylem, oba dva se svými mudlovskými ženami. A najednou věděl, že dělá dobře. Tohle byl skutečný začátek jeho nového života, mezi lidmi, se kterými se za poslední tři roky, které uplynuly od událostí na pokraji Zapovězeného lesa, velice sblížil. Nikdy se nedozvěděl, co se tehdy stalo a proč Hermiona přežila, ale právě teď si byl naprosto jistý, že odteď bude všechno tak jak má být...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ginny Ginny | 6. listopadu 2014 v 21:16 | Reagovat

Mně se zdá, že autorka nemá moc v oblibě Ginny a taky dvojice Ginny+Harry a Ron+Hermiona. Mně osobně se líbí, ale to je u každého jiné. Ale příjde mi trochu hloupé psát konec příběhu v rozporu s původním koncem autorky.

2 Dee Dee | E-mail | Web | 7. listopadu 2014 v 6:44 | Reagovat

[1]: Nevím, jak moc čteš ff, ale drtivá většina končí jinak než kánon :) Přijde mi přirozené, že pokud píšu fanfikci tak se nutně dostanu na jinou dějovou linii a zápletku než Rowlingová a bylo by podle mě naopak hloupé, kdyby po naprosto odlišných zápletkách nastal vždy tentýž konec... Ale děkuji za tvůj názor :) Jinak - proti párům Ginny+Harry a Ron+Hermiona nemám víceméně nic, ale myslím, že jsou mnohé páry které by tam seděly více :)

3 Vai Vai | E-mail | 2. ledna 2015 v 23:19 | Reagovat

Mě se líbí jak jsi to zakončila a to změnění párů je též fajn, když vezmeme v potaz, že sama Rowlingová pak kdesi pronesla, že je měla popárovat jinak než to udělala... 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama