Dcera Mistra lektvarů - kapitolová HP

7 - Září se blíží

16. května 2015 v 20:21 | Dee
Moc se omlouvám všem, kteří museli kvůli dlouhé pauze čekat na novou kapitolu. Byla jsem teď pořád někde pryč a psala ještě dvě práce... Ale teď už je zase klidněji a pokud se zadaří, budu i psát zase často. Díky za schovívavost...

6 - Jedinečná

16. dubna 2015 v 20:38 | Dee
Dnešní kapitolu celou strávíme na jednom místě - u Ollivandera. Zdají se vám jeho řeči nesmyslné? Už brzy nebudou ;) (no dobře, možná ne brzy, přece jen je před námi ještě kus cesty, ale... chápete)

5 - Nakupovací šílenství

4. dubna 2015 v 20:05 | Dee
Je tu pro vás nová kapitola. Současně s ní jsem začala pracovat na nové jednorázvé povídce, doufám, že budu mít dost času ji brzy dokončit. Máte se určitě na co těšit! Mějte se krásně, všem vám přeji krásné svátky :)

4 - Jak ten čas letí...

29. března 2015 v 21:10 | Dee
O něco rychleji než předchozí část je tady další - a doufám, že se vám bude líbit. Omlouvám se, že není delší... Budu ráda za jakýkoliv ohlas z vaší strany, dodávají mi chuť a sílu dále psát i když ne vždy chci. Díky!

3 - Má mě rád, nemá mě rád

23. března 2015 v 20:35 | Dee
Poprvé za tři týdny jsem zapla počítač. Jsem na sebe hrdá! Bohužel se s tím ale pojila také dost velká mezera v psaní... Tak aspoň jedna krátká pro vás, kteří čekáte na pokračování. Během pár dní vám napíšu další, tentokráte již pnohodnotnou, kapitolu, tentokrát opravdu... Mám vás ráda!

2 - Pláč hory přenáší

2. března 2015 v 19:59 | Dee
Máme tu další kapitolu. Co myslíte, jak se Severus vyrovná s myšlenkou sebe jako otce? :) Děkuji vám jinak všem za vaši trpělivost se mnou jakožto věčně nestíhající psát...

1 - Čí je to dítě?

26. února 2015 v 20:59 | Dee
Už jsem dlouho nic nepřidala, tak dnes ještě aspoň ochutnávkovou kapitolu nové povídky - Dcera mistra lektvarů. Přes noc se u brány do hradu objeví košík s dítětem a vzkazem. Podle něj by se měl o holčičku postarat mladý Severus Snape. Jak se svého úkolu zhostí a proč se vlastně má o dítě starat právě on? Nechte se překvapit!
 
 

Reklama