Jednorázové Harry Potter

Vzhůru nohama

11. července 2016 v 10:42 | Dee

Ahoj :) Dnes si můžete užít pro mě jednu hodně netradiční povídku, kterou jsem napsala pro Drarry Challenge 2016. Je to můj vůbec první pokus o Drarry a navíc na hodně obsáhlé téma, takže... čtěte, prosím, se shovívavostí :)

Téma: Smrtijedi útočí na Bradavice, možná se objeví i Pán zla. Draco zcela bezmyšlenkovitě a impulzivně zachrání Potterův život a přemístí se s ním pryč. Skončí spolu na lesní mýtině a Draco, který se hněvá sám na sebe, přemýšlí, co bude dál. Filosofická - místy vášnivá debata - a jedo velké dilema.

Osud Chlapce, který přežil

26. února 2015 v 20:06 | Dee
Povídka napsaná do Snarry Challenge 2015. Trošku jsem se na ní zasekla, proto jsem teď moc nepřispívala (a taky proto, že mám hodně školy a věcí okolo, takže jsem se dostala na počítač poprvé od soboty...). Snad se bude líbit. Přestože by mělo jít o Snarry, nenajdete v ní žádné nepřípustné scény. Jen jeden nevinný polibek :)

Bradavice mění zaměření?

10. února 2015 v 20:58 | Dee
Nevím, nakolik se bude tahle povídka líbit. Nápad na ni vznikl ve škole, když jsme měli dvě absolutně nezáživné hodiny matematiky - a jelikož jsem kamarádce slíbila ji sepsat tak tady je! :) Jelikož jde o bláznivý nápad pochybné kvality, nečekejte žádné veledílo - ale i tak bych byla ráda, pokud by se našel někdo, koho povídka zaujme.
A na co se můžete těšit? Profesor Brumbál vyhlásí v Bradavicích dva nové předměty - matematiku a literaturu, prý pro snazší integraci mezi mudly. Budou z tohoto nápadu studenti stejně nadšení jako on?

Kmotřička Sev

18. ledna 2015 v 19:49 | Dee
Když se člověk nudí, často ho napadají různé šílenosti... A jednou z nich je i tato povídka. Co se stane, když se Brumbálova snaha splnit Severusoi na narozeniny přání tak trochu zvrtne?

Bylo skvělé být zase doma

7. ledna 2015 v 19:59 | Dee
Abych splnila aspoň část toho, co vám pořád slibuji (tj. další kapitolu Návratu v čase, originální povídku a kdoví co ještě), tak přináším povídku a páru Severus Snape/Hermiona Grangerová, kterou jste si přáli. Přiznávám se bez mučení, nejde o můj oblíbený pár, ale i přesto doufám, že se povídka bude líbit! :)

Za všechno může Potter

4. ledna 2015 v 19:35 | Dee
Volně navazující na povídku Tajné psaníčko. Nejde tak úplně o pokračování, ale přesto věřím, že co se reakce Severuse týče, budete spokojení :) Je to o něco kratší než původní povídka, ale doufám, že se bude líbit!
PS: Kdybyste si někdo chtěli přečíst nějakou povídku o nějaké postavě, situaci nebo tak, stačí napsat kamkoliv, klidně jen do komentáře ;)

Tajné psaníčko

1. ledna 2015 v 19:48 | Dee
Nebyla jsem si úplně jistá zveřejněním této povídky, ale když mě se ten námět tak líbí... Snad jen varování - má poměrně nečekaný konec (ale nepřímo vyjádřený, pravděpodobně by se o něm dalo dost spekulovat). Přeji vám krásné počtení a omlouvám se za případné chyby a překlepy (je to o něco delší než píšu většinou a prosila jsem kamarádku, aby to po mě přečetla, protože já jak něco napíšu tak to čtu hrozně nerada, ale odmítla mě, že prý je to určitě dobré i tak - tak snad ano).

Je to jako východ slunce

9. října 2014 v 20:40 | Dee
Další z mých prací do soutěže OZBAB, tentokrát šlo o práci, ve které se musely vyskytnout zadané věty. Byly to: "Není nic účinějšího než strach." , "Moc rád bych pomohl, ale předstírám tady nemoc." , "Takže už vidíš ten problém?" , "Je to jako východ slunce" a "Člověk je tady první den a už má konkurenci."


Vánoce jsou tady aneb Milý deníčku

8. října 2014 v 19:37 | Dee

Nápad vznikl úplnou náhodou, humorná povídka pro zlepšení nlady. Jak by to asi vypadalo, kdyby si někteří naši hrdinové vedli deník?

Naděje

8. října 2014 v 19:00 | Dee
Tuhle povídku jsem napsala tak trochu proti svému přesvědčení, jako příspěvek do soutěže OZBAB. Normálně crossovery nemám ráda, ale zadání je zadání a já se s ním musela nějak poprat. A tak jsem vybrala dva fandomy, které se navzájem nijak neruší - jeden obsahuje magický svět koexistující s obyčejným, druhý obsahuje pouze všední svět bez jakékoliv formy magie. A tak vznikla tato povídka, kterou jsem poté, co jsem za ni sklidila plný počet bodů a uznání, vzala na milost. Tak si ji užijte!

 
 

Reklama