Mišmaš

Hra na schovávanou

30. listopadu 2016 v 21:29 | Dee
Po dlouhé době odmlky ode mě přibývá další povídka - a z úplně jiného soudku, než většina ostatních. Jde o povídku napsanou do Johnlock challenge 2016, do které jsem se neprozřetelně přihlásila v době, kdy jsem si myslela, že na podzim určitě nebudu mít co dělat. No, jistě znáte tu neuvěřitelnou shodu náhod, kdy se na vás sesypou všechny problémy, které vůbec můžou - a právě v takovém kontextu, mezi spoustou práce za mnou a spoustou práce přede mnou, to vše okořeněno spoustou stresu, vznikala tato povídka. Troufám si i tak vyjádřit naději, že se bude aspoň trošku líbit. Žádná další varování potřeba nejsou... :) Užijte si čtení!

Téma: John odjede za Harry na návštěvu. Sherlockovi přijde pohled nebo dopis s krátkou, poměrně důvěrně laděnou zprávou od Johna. Ta mu evidentně nepatří (nebo si to aspoň myslí) a moc jí nerozumí. Týden, na který John odjel, uplynul a John se nevrátil. Sherlock napíše Johnovi sms, s dotazem, kde je a co měl ten lístek znamenat, ale John neodpoví. Mobil mu nezvedá. Sherlock volá Harry, ale od ní se dozví, že už jsou to dva dny, co John odjel zpět do Londýna.

5 věcí, které vím díky škole

20. ledna 2015 v 20:23 | Dee
Po dnešní obzvláště zajímavé hodině dějepisu jsem si nemohla pomoct, abych se nezamyslela nad tím, co všechno si z uplynulých let školní docházky vlastně pamatuju. Výsledek mě poměrně překvapil - až doposud jsem si vůbec neuvědomila, co všechno mi škola do života vlastně přináší... A kdoví, co ještě přinese!

Majitelé nemovitostí se bouří: "Chceme svá okna!"

16. ledna 2015 v 19:29 | Dee
Už jste o tom slyšeli? Prý budeme muset bourat okna... Nebo to tak aspoň vypadá podle nově schváleného zákona.

PF 2015

1. ledna 2015 v 19:44 | Dee
Milí drazí, chtěla bych vám všem popřát hrozně moc štěstí a zdraví do celého následujícího roku. Jsem ráda, že vás mám - když jsem v říjnu začínala s blogem a začala jsem na něj psát, nemyslela jsem si, že se to tak uchytí jak u mě, tak u čtenářů (vlastně jsem si nemyslela, že by to, co píšu, vůbec někdo četl...).
Do roku 2015 vstupuji hned s několika změnami a plány. Jedním z nich je nová kapitolová povídka, tentokrát ale ne z žádného fandomu (stále mám rozepsaný Návrat v čase), ale zcela originální! Doufám, že během několika dnů by se tady mohla objevit první kapitola, tak mi držte palce!
No, už vás nebudu zdržovat. Díky za trpělivost a díky za to, že jste!

Veselé Vánoce!

23. prosince 2014 v 13:00 | Dee
Moji milí... Zítra už je tady Štědrý den a spolu s ním Vánoce, svátky pohody, klidu a míru. Chtěla bych vám všem popřát, ať si je pořádně užijete i za mě, ať jsou pro vás plné štěstí, zdraví, lásky, přátelství - prostě všeho, co si budete přát!!!
Mám vás rádasnape

Magický TAG

21. prosince 2014 v 21:05 | Dee

TAGy jsou nesmysl, říkala jsem si. Nebudu se do nich zapojovat, říkala jsem si - a pak jsem narazila na tenhle luxusní. No řekněte, copak jsen ho mohla přejít bez povšimnutí? Pokud se někdo chcete také zapojit, určitě neváhejte - a klidně i přidejte odkaz na váš vlastní ;)

 
 

Reklama